Mandrake w Polsce

Przedstawiciele Mandrake w Polsce

Obecnie jedynym, oficjalnym przedstawicielem firmy Mandrake w Polsce jest firma Amazis.net Sp. z.o.o Zajmuje się ona lokalizacją produktu (tłumaczenie narzędzi specyficznych dla dystrybucji, dodaniem oprogramowania charakterystycznego dla rynku lokalnego jak komunikatory, oprogramowania do prowadzenia firmy itp.), wydawaniem wersji pudełkowych dystrybucji, organizacją pomocy technicznej dla komercyjnych użytkowników, tworzeniem sieci certyfikowanych ośrodków szkoleniowych itp.

Mandrake w polskim Internecie

Podstawową a zarazem oficjalną stroną dotyczącą dystrybucji Mandrake jest http://mandrakelinux.pl. Strona ta zawiera oprócz informacji o samej dystrybucji i sklepu internetowego z produktami także forum dyskusyjne dla użytkowników dystrybucji oraz tłumaczenia biuletynów bezpieczeństwa. Można na niej również znaleźć spis ośrodków szkoleniowych w których nabędziemy umiejętności konieczne do dobrej i szybkiej obsługi dystrybucji .

Starszym i posiadającym chyba szersze grono użytkowników forum dotyczącym tej dystrybucji jest http://mandrake.pl

Wsparcie techniczne użytkowników

MandrakeSoftPoland uruchomił inicjatywę mającą na celu stworzenie sieci małych i średnich firm działających według wspólnych standardów i pod wspólnym logo zajmujących się wsparciem technicznym dla tej dystrybucji.

Oprócz tego istnieje możliwość uzyskania pomocy technicznej w samej firmie MandrakSoftPoland. Komercyjny użytkownicy dystrybucji mają do dyspozycji pomoc telefoniczną lub przez email. Oczywiście dla wszystkich istnieje dostęp do forum dyskusyjnego.

http://www.mandrakelinux.pl/mlst/?dzial=informacja&id=16

Cenne inicjatywy MandrakesoftPoland

Jednym z przykładów działań podjętych przez MandrakesoftPoland jest współpraca z Telekomunikacją Polską, której efektem jest oficjalne wsparcie tej dystrybucji dla użytkowników Neostrady.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *